- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 880 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 880 Culés
1
Niedawno była tutaj dyskusja na temat nowego taryfikatora.
Jestem ciekaw jaki kontrargument mają zwolennicy zwiększenia kar.
Poseł Dobromir Sośnierz przytoczył kilka argumentów i statystyk, że:
1. Zwiększanie mandatów nie powoduje zmniejszenia ilości ciężkich wypadków. Przynajmniej taka tendencja nie wychodzi ze statystyk.
2. Są inne powody wypadków, a nie tylko prędkość.
Nagranie:
Stop idiotycznemu łataniu dziury w budżecie z hajsu kierowców..
1
@michal26 "to nie prędkość zabija, tylko nagle zatrzymanie" - Jeremy Clarkson
5
@michal26 Te kary to poroniony pomysł... Szukanie kasy już wszędzie... Jak Ci imbecyle mogą mieć wciąż takie poparcie do cholery jasnej...
0
@michal26 Generalnie to powinniśmy przestrzegać przepisów. A jak przestrzegasz przepisów to masz w nosie czy mandat wynosi 100zl czy 100 tys.
7
@baartekk97 nie da się przestrzegać przepisów zawsze i wszędzie. Nie rozumiem tak poronionego rozumowania.
2
@michal26 trzeba wyciągać kasę od ludzi, żeby móc łatać socjale dla patologii i nierobów.
7
@baartekk97 A jak przypadkowo komuś dotkniesz zderzaka przy cofaniu i dadzą Ci 3 koła mandatu to też tak będziesz mówił?
0
@baartekk97 mało to razy ludzie dostali mandat mimo iż jechali przepisowo?
Powtarzam. Gdyby były jakieś dowody statystyczne na korelacje między wysokością mandatów a ilością wypadków, to wtedy możemy dyskutować.
Na ten moment wszystko wskazuje, że stan dróg jest jednym z powodów takiej śmiertelności na polskich drogach. Oprócz tego idioci za kółkiem.
Sugerowanie, że człowiek bardziej bałby się mandatu niż śmierci jest nierozsądne.
0
@Kurkmen dokładnie. Zgadzam się w 100%