La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1853 Culés

33

Jak zobaczę u naszych chłopaków zaangażowanie i chęci to mi wystarczy. Żeby nie spuszczali głowy, gryźli trawę a wyniki same przyjdą. Przegrać można bo piłka nie chce wpaść, gorszy dzień czy po prostu odstaje się poziomem zawodników (my vs obecny Bayern) ale nie wybacze nigdy braku zaangażowania. Vamos Xavi :D Vamos nowa Barca :D

4

@clyde No i piąteczka, mam bardzo podobnie. W tym sezonie z mojej perspektywy tylko to musi się Xaviemu udać. Myślę, że to rozsądne oczekiwanie

2

@Bykunn wyników nie ma co oczekiwać, chociaż wiadomo chciałabym chociaż wicemistrzostwo czy pogranie dalej w LM. Ale to co napisałam wyżej mi wystarczy... Żeby człowiek znów nie męczył się oglądaniem meczów, żeby czekał bo może pograją niekonwencjonalną akcję. Tego mi brakuje najbardziej, radości z gry. A wyniki tak jak wcześniej pisałam, kiedyś same przyjdą. :D piąteczka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?