La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

2

Przykre jest to Że Xavi dalej będzie budować zespół na Busim, Pique i Albie którzy na prawdę są marnymi zawodnikami a mimo to w zespole nie mają konkurencji. Jeszcze Busi paradoksalnie mimo że ogólnie tracimy już kolejną bramkę po jego głupiej stracie to w ogólnym rozrachunku wygląda nieźle

0

@mmaciass przecież Busquets i alba grają dobrze w tym sezonie
Wiadomo błędy się zdarzają
Ale w ogólnym rozrachunku są czołowymi postaciami w tej drużynie

1

@kryhaa mnie Alba od dawna nie przekonuje i irytuje , dziś w drugiej połowie miał masę GLUPICH strat , zero dobrych zagrań niemalże .. ogot co tu gadać człowiek jest wkur....jak nie wiem. Z przodu bez fatiego nie istniejemy, Puig to komedia, już widzę ta Barcelonę Xaviego z Puigiem Alba i Pique na czele, do tego Ter Steven który niestety jest mega elektryczny .. w zasadzie poza Fatim i Nico ciężko o jakieś pozytywy. FDJ pierwszy do sprzedania za dobry hajs , bo akurat w pomocy bez niego sobie poradzimy a może zrobimy jakiś sensowny zakup z tych pieniędzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?