La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

8

Jakiś trener kiedyś mądrze powiedział, że drużynę buduje się od linii obrony...
Bramkarz...albo sprowadzamy golkipera, który "pobudzi" Marca do rywalizacji, albo czas mu podziękować i postawić na kogoś perspektywicznego. Różnicy za dużej obecnie nie będzie.
Linia obrony...Araujo i...w moim odczuciu to wszystko. Garcia mnie nie przekonuje, a pozostali...wiadomo. Boki obrony...nie mamy nikogo...Dest, Alba, Balde i Roberto...na mega wystraszone drużyny mogą wystarczyć i nic ponadto.
Jeśli wzmacniać zespół to właśnie trzeba zacząć od tyłu i to pokazał nawet dzisiejszy mecz.

1

@norbi77 O tym trzeba było pomyśleć znacznie wcześniej, kiedy obecny kryzys nie był jeszcze aż tak namacalny. Wtedy przynajmniej stać nas było na kogoś z topu. Oczywiście, zgodzę się z Tobą, ale w obecnej sytuacji, żaden ruch w tę stronę nie zapewnia nam dosłownie niczego

1

@Sau_Ron Ale od czegoś trzeba zacząć, bo kupowanie ofensywnych graczy guzik da, skoro obrona dziurawa jak sito i bez bramkarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?