La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1076 Culés

3

Jakim skończonym chamem trzeba być by tak się odezwać... Dobra zmiana xDDDDD Stonoga prorok.

2

@IronSanHybrid Ogólnie to będąc przy tym temacie to również, nie podoba mi się, że takie stare osoby kierują losami kraju czy wielkich firm, bo niczemu dobremu to nie służy. Terlecki powinien być dawno na emeryturze a nie zajmować jedno z najwyższych stanowisk w tym kraju. Choć z jego partii pobratyńcy wybitnie lepsi nie są.

1

@negreanu 65 lat czyli granica przejścia na emeryturę powinna być granicą kadencji w sejmie.

1

@IronSanHybrid Po za tym starszej osobie łatwiej się pomylić, zrobić gafę czy jak niektórzy starsi potrafią być upierdliwi, ale to raczej tak ludziom nie przeszkadza, bo spora część populacji tutaj chętna jest na pracę aż po grób, jak chcą jeszcze po 70-tce pracować, to taki "dziadki" będą się trzymać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?