La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2391 Culés

0

Oglądam te gole Celty i Ter Stegen jakby bał się o te kolana cały czas. 1 gol i to wygląda, jakby nie był pewny, czy znowu nie wyleci z powodu kolana przez co kiks i nie złapał prostej piłki, 2 gol, bał się wybić, rzucił się tak naprawdę w miejscu. Przy 3 golu również, takie niepewne to wybicie się.

0

@Rewolucja123 Gdzie Ty go tam w ogóle widziałeś? Chyba oglądałeś mecz z zeszłego roku, bo Ter Stegena dzisiaj na boisku nie było

0

@Rewolucja123 zjechał z formą strasznie, nie chce mi sie wierzyć że każdy strzela w sposób perfekcyjny, przykro mi to mówić ale powinni sie zastanowić nad jego sprzedażą bo po prostu od ponad roku nic nam nie daje w bramce

3

@Sau_Ron Między słupkami. Rozumiem, że ciężko Ci kogokolwiek zauważyć, jak oglądasz z wyłączonym ekranem?

0

@Rewolucja123 Muszę przyznać, że ciężko zauważyć niewidoczny cel ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?