La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

2

Xavi chce robić rewolucję w sztabie medycznym i fizjo,ale obawiam się że nie będzie na to pieniędzy. Dużo zależy od umów jakie mają dotychczasowi specjaliści,i czy pozwolą one na łagodne finansowo odejścia tych panów. Laporta może szybko ustawić Xaviemu plan i nic nie zrobi. Rozumiem że rozmowy były przy zatrudnianiu trenera,ale rzeczywistość może pokazać że nagle nas na to nie stać. Jest to główny problem i bez rozwiązania nie będzie można normalnie pracować

konto usunięte

2

@konajoncek Myśłe ze zarobki sztabu medycznego to promil tego co zarobki piłkarzy. Ile może zarabiać lekarz w Barcelone? Z 100 tys euro rocznie bo maks 200 tys a i to może być zawyżona kwota.

0

@Janiama Nawet te 100k. to dużo, biorąc pod uwagę, że takich delikwentów jest tam dużo

konto usunięte

1

@Sau_Ron Ale nie każdy ma takie zarobki. Po za tym sa zatrudbieni na umowie o pracę a ją mozna inaczej wypowiedzieć niż z piłkarzami.

0

@Janiama Dla nas euro to dużo a Laporta nie jest Bartkiem.

konto usunięte

1

@konajoncek Ale masz umowę o pracę a nie kontrakt jak sportowiec. To się trochę inaczej wypowiada

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?