- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
0
Pytanie techniczne.
Czy taki Guardiola bądź inny trener mógłby prowadzić więcej niż jeden zespół jednocześnie? W Anglii City, w Hiszpanii Barcelonę, we Włoszech Juventus? Ciekawe jak to formalnie i regulaminowo wygląda, czy są zakazy w regulaminach lig?
2
@chudinhomc Jak to sobie wyobrażasz? Przecież nie byłby na ławce trenerskiej w kilku miejscach jednocześnie. Pomijając takie kwestie jak treningi, przygotowanie zespołu etc.
1
@chudinhomc a jakby treningi miał przeprowadzać i co gdyby w pucharach owe drużyny się spotkały?
1
@chudinhomc ile masz lat? jeśli można spytać.
3
@chudinhomc a mówią że nie ma głupich pytań...
0
@Danny Gaucho Nie wyobrażam sobie kilku klubów, ale dwa? Kto wie. Bardziej interesuje mnie strona formalna, czy takie coś jest zakazane czy nikt o tym nie myślał nawet.
1
@chudinhomc Nawet jeśli dwa, to jest to awykonalne bez względu na to czy przepisy na pozwalają czy też nie :)
0
@chudinhomc Jak ty to sobie wyobrażasz..Załóżmy, że prowadzi Barcelonę i City i te zespoły spotykają się w LM xD
0
@chudinhomc Zwiazujac sie kontraktem z drużyną masz zapisane, ze musisz pracowac dla nich. To tak jak z umową o pracę, musisz byc w miejscu pracy i nikt Ci sie nie zgodzi na podpisanie umowy jednocześnie z drugą firma i skakanie z jednej do drugiej jak Ci sie podoba.
0
@chudinhomc to nie b klasa, przecież są jeszczee treningi itd. Praca w klubie to nie tylko wystawianie składów. Hiddink chyba kiedyś prowadził reprezentacje i klub. Dwa kluby? To jest niewykonalne
0
@kuz Serio? Chyba nie wiesz ile ludzi pracuje na UoP+zlecenie w innej firmie, nietrafione niestety.
0
@chudinhomc uop + zlecenie, a dwie umowy o prace to różnica. Jak ktos Cie zatrudni na dwa pełne etaty na uop to bede pod wrażeniem.