La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2817 Culés

0

Łukaszenka łączy siły z Putinem. Czyli mamy sytuację 2 na 1? A nam ktos może pomóc gdyby przyszła wojna? Wgl o co im chodzi, czemu tak robią? Niech ktoś mi to wytłumaczy co się dzieje. Bo ja na polityce się za bardzo nie znam

0

@VegetaPolska no nasz największy sojusznik USA. A nie, czekaj... Nikt, tak jak w 39' :D

4

@VegetaPolska nic. Zwykly test rosji jak zareaguje polska, UE i inni zeby wiedzieli na ile moga sobie pozwalac.

1

@VegetaPolska francuzi na luzie

3

@clyde Jak nikt go nie prosi o pomoc to w czym problem.
@VegetaPolska gdyby rząd poprosił NATO o pomoc ( art. 4) to pewnie takowa byłaby udzielona.

Komentarz usunięty

0

@VegetaPolska Nikt nam nie pomoże. Dlatego jak masz na kogoś liczyć, to w szczególności licz na siebie.

0

@Sau_Ron ale Polska przecież by została zmasakrowana. Cały nasz kraj zostałby zrównany z ziemią i zamiast Polaków to byliby ruscy

0

@Kgorecki2500 no NATO musi nam pomóc. Każdy kraj który jest w NATO ma obowiązek pomocy

0

@VegetaPolska Tak, tylko najpierw trzeba takiej pomocy chcieć. A jak twierdzi nasz rząd radzimy sobie doskonale.

1

@VegetaPolska "ma obowiązek pomocy" No i co? xD Kiedyś też tak było "my wam pomożemy na pewno", no i wiadomo jak się skończyło. To tylko takie pierniczenie

0

@VegetaPolska całe NATO. Ale czas byśmy o tą pomoc poprosili

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?