- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1202 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1202 Culés
8
Ja nwm, Xavi wraca, a jego młodszy kolega bardzo się z tego cieszy, że jedna z największych legend klubu, który kocha wróciła do domu, a na la Rambli oczywiście hejt na niego... Gość, który nie narzeka na pensje (a jest jednym z najmniej zarabiających), nie narzeka, że nie gra (a czasami aż się prosiło, żeby go wpuścić, to wchodził daremny Cou). Dostaje hejt, że nie chce odejść (Xavi też w pewnym momencie kariery odmówił odejścia), a ostatnio Xavi ciepło wypowiadał się o właśnie takiej postawie jak Puig - wierny mimo, że nie jest najlepiej opłacany. Śmieszy mnie również fakt wywalania go przez to, że może być w planach Xaviego i to on decyduje, kto będzie grać, a ludzie chcą mu go sprzedać xd
0
@AlexDark00 jest wierny bo nigdzie nie będzie miał lepiej niż u nas, a jego zarobki nie są jakoś na sile zaniżane tylko adekwatne do roli jaka narazie pełni w drużynie.
1
@ViscaelBarca2007 Nigdzie nie będzie mieć lepiej? No nwm, ostatnio się nim Roma interesowała. Pewnie jakieś inne kluby również. A pamiętaj, że on tak naprawdę nie dostał prawdziwej szansy. Na szczęście u Xaviego każdy ma czystą kartę poza drewnem z Sevilli.
0
@AlexDark00 Puig pochodzi z zamożnej rodziny, gra w największym klubie z regionu z którego pochodzi i jednocześnie jego ulubionym, nikt go na sile nie wypycha, wszyscy obchodzą się z nim jak z jajkiem i ma dobre kontakty czyli tak, zdecydowanie nigdzie nie będzie miał lepiej. Roma? Jeden artykuł i na tym koniec, narazie raczej poważnych ofert nie było. Czy jest w planach Xaviego czy nie to się dopiero okaże, ale ja widzę na ten moment w hierarchi co najmniej 5 pomocników przed nim i będę bardzo zaskoczony jeśli odniesie sukces w Barcelonie. Moim zdaniem z końcem tego kontraktu zakończy się jego przygoda z Barcelona.
Co do tej mitycznej szansy, jeśli trenerzy uważają, że maja wielu lepszych zawodników na jego pozycje to przecież nie będą go na sile wpuszczać ich kosztem, żeby kibice mogli się przekonać dlaczego tych szans nie dostawał. Czyli tak jak to powinno wyglądać w myśl sportowej rywalizacji graja w tym momencie lepsi.
3
@ViscaelBarca2007 Mimo wszystko (bo uciekliśmy od głównego wątku mojego komentarza) nie powinien być hejtowany za to, że cieszy się z powrotu legendy, kogoś kogo podziwia, szanuje. W Barcelonie, w La Masii wychowankowie mają bardzo dużo szacunku do legend. Ma czystą kartę, zobaczymy co z tego wyjdzie. Śmieszne jest też robienie z niego źródła wszystkiego co złe w Barcy.