- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
6
"Polacy masowo ruszyli do oddziałów Narodowego Banku Polskiego, aby kupić kolekcjonerskie banknoty i złote monety z wizerunkiem Lecha Kaczyńskiego. W warszawskim oddziale złote monety zostały wykupione w ciągu kilku minut, a w Opolu pierwsi klienci stanęli w kolejce już w poniedziałek wieczorem."
Jeśli ktoś by się pytał, dlaczego PiS ma 30/40% poparcia w kraju, to tutaj jest w sumie bardzo dobra odpowiedź.
0
@macio_944 Ja już namiot pod oddziałem NBP w niedziele rozłożyłem.
0
@Kondziubarca Ja kredyt wziąłem na te banknoty.
7
@macio_944 Raczej dobry interes ale każdy widzi co chcę.
9
@macio_944 Ty naprawdę uważasz, że to tylko pisowscy fanatycy czekali pod oddziałami NBP? Słabo u Ciebie z wiedzą na ten temat
1
@macio_944 Prawdziwy z Ciebie patriota, szanuję.
0
@urbipl @dogie1337 Nie, nie tylko ;)
https://naukawpolsce.pap.pl/sites/default/files/styles/new_720_x_405/public/202005/portretProboscis_monkey_%28Nasalis_larvatus%29_male_head_0.jpg?itok=cxSdW1CH
9
@macio_944 Widzę nie nie masz pojęcia o numizmatyce, a jak się nie ma o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadać ;)
Kupili by ten banknot nawet gdyby był na nim narysowany tyłek Ryszarda Kalisza.
Niektórzy to już maja przeczulice na punkcie tego pisu i Jarka.
2
@macio_944 Tak jak napisałem każdy widzi co chcę a kogoś tu ewidentnie coś piecze .
0
@MysticCat Ale ja sobie doskonale z tego zdaję sprawę. Tylko nie ukrywam mojej opinii na ten temat, że to po prostu jest dla mnie śmieszne :)
@urbipl xD
0
@macio_944 Dalej nie rozumiem co jest dla Ciebie śmieszne ? To ze ktoś interesuje się czymś czego nie rozumiesz czyni go śmiesznym ?