- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
8
https://mobile.twitter.com/LukaszBok/status/1458411490738900993
Sprytnie.
0
@tristan87 Ciekawe czy wieźli ich do własnych domów :]
20
@Danny Gaucho część do Stuhra a część do Basi
7
@tristan87 To pewnie @Abominacja z jednym ze swoich funfli :D
0
@HighestInTheRoom Coś go chyba nie lubisz? :d
1
@tristan87 Przedarli się przez dzielną SG i wojaków? Niemożliwe. Chyba fake news
0
@tomek8756 Nie, dlaczego :p
Po prostu widuje jego wpisy popierające przyjęcie imigrantów, więc tak mi się skojarzyło (:
0
@Bykunn Od lekarzy też oczekujesz tego, że wyleczą 100% chorych, a policja złapie wszystkich sprawcow przestepstw, a jak sie nie uda to kwestionujesz słusznosc ich pracy oraz ich kompetencje? Owszem, tak by było idealnie, ale życie to nie scenariusz rodem z paradokumentu.
To normalne, że sa przypadki, że ludzie sie przedrą. Albo te osoby miały szczescie, albo ktos im pomógł, bo tak jak w.w lekarze czy policjanci (NIE WSZYSCY oczywiście!), tak i w SG są osoby, co za odpowiednia kwotę czegos nie zauważą lub przymkną na to oko. ;)
0
@Ojciec5tkidzieci Bardzo spoko, tylko że lekarze nie robią propagandy że są w stanie wyleczyć każdego :D Natomiast nasze władze codziennie trąbią o tym jak to powstrzymują dzielne służby fale najeźdźców i nikt się nie może przedrzeć :D
0
@BykunnWładze trąbią też o dobrobycie i że cała Europa nam zazdrości. W to też wierzysz?
Poza tym codziennie informowania o powstrzymywaniu fal najeźdźców jak to ująłeś nie oznacza, że do naszego kraju nie przedarła się ani jedna sztuka.
Aha no i ostatnia kwestia. Sam napisałeś, że władze sieją taką propagandę, nie rzecznicy prasowi SG. To też pewna różnica.