La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 916 Culés

1

Marzy mi się Barça z czasów Pepa jak pewnie wielu z was, ale ta najlepsza wersja z potężny pressingiem, natychmiastowym odbiorem gały, dużą intensywnością i trzymaniem kulki 60-70%, I po planach Xaviego można tak wywnioskować że tego by chciał, plus kilka dodatkowych rozwiązań które można wdrażać w system rozgrywania bo przecież tiki taka pozwala na mnustwo rozwiązań. Powodzenia Xavi tylko najpierw zrób porządek w szatni bo diamęty są tylko trzeba je oszlifować. Visca el Barça

1

@Cygan BRC mnóstwo, diamenty* siadaj dwója

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Cygan BRC
Czas Guardioli przypadł na ''najlepsza'' generację w historii Barcelony. Nie chcę mówić, że Pep dostał samograj, bo śmieszą mnie takie teorie. To on zbudował podwaliny pod Messiego jako najlepszego piłkarza świata, do dziś uznawanego za jednego z najlepszych w historii. Miał jaja, aby odstawiać od składu Ronaldinho. Kilka zasług można mu przypisać. Pep nie dostał jednak samograja. To Guardiola sprawił, że ludzie postrzegali Barce jako ''samograj'' Niestety tacy piłkarze jak Messi Iniesta, czy Xavi nie rodzą się na kamieniu. Dodawanie nowym talentom Barcy latki nowego Iniesty, Messiego, czy Xaviego nie pomaga tym młodym chłopakom.

0

@NaFazieHitman Jeżeli na tym forum, twoim celem jest szukanie błędów to gratuluję zajęcia bo pewnie nic w życiu tobie lepiej nie wychodzi. Tak 3maj dzieciaku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?