La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1677 Culés

6

Że komuś się tak chce. XD


0

@Rewolucja123 Ustawiasz pressing, do tego trzymasz R2 i dwóch atakuje, w końcu koleś się gubi.

0

@kuz albo ładuje Ci na 2,3:0 :)

konto usunięte

0

@kuz Jak ktoś ogarnia to będzie tak klepał do usranej śmierci.

2

@Rewolucja123 Powiem wam szczerze, że pomimo tego, że gram w fifę od nastu już lat, to rzadko mi się zdarza mierzyć z takim typem gracza, a jeśli już, to wychodzę z meczu i nie tracę nerwów na tym

2

@Sau_Ron Dokładnie, jakaś wygrana nie jest warta tego, żeby się męczyć :P

konto usunięte

3

@Sau_Ron Powiedz to komuś kto rozegrał kilkanaście meczów żeby wbić jakąś rangę i zostało mu ostatnie spotkanie.

1

@kuz na początku to chcę zrobić wszystko, żeby typa skarcić za to, ale jak widzę, że chłop ogarnia, to daje sobie spokój ;P Bardzo rzadko taki mecz mi się zdarza.

1

@Sau_Ron Jasne, spróbować warto, ale ja nauczyłem się parę lat temu, że nie warto się frustrować grając online. Jak osiągam jakiś tam poziom wkurwu, to wolę wyjść z gry i tyle, zająć się czymś innym albo coś. :P

0

@BartqRKO ja już rang nie wbijam, tylko gram na pkt. :P Ale rzeczywiście taka sytuacja w przedstawionym przez Ciebie świetle, to byłby dramat.

konto usunięte

1

@Sau_Ron Już nie wiem o co się teraz gra. Skończyłem z tym, bo szkoda mi było na to czasu i cierpliwości przede wszystkim :D

0

@Rewolucja123 robię tak wszystkim parówom które nie robią golden goala w towarzyskich, z tym że ja nie daje im strzelić ;f

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?