La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

0

Dzisiejsza białoruska reżimówka na dobranoc: „Niczego was nie nauczył 1939? Nie macie szans Pszeki! Jeśli nie przemawiają do was łzy dzieci, to przemówią bombowce Tu-22M3 sił powietrzno-kosmicznych Federacji Rosyjskiej. Możecie już wyrzucać swój NATO-wski złom. Uciekajcie!”

0

@gumaz ta bo Rosja wejdzie w wojne z NATO

2

@tbas ta bo nato zareaguje na agresję rosji, wyrażą swoje głębokie oburzenie i się skończy

0

@mkord już raz zaniechano działań wszyscy wiemy jak się to skończyło

0

@mkord Nie jest to prawda. Musieliby nas wpierw wypier. z Nato. To jest ich obowiązek.

1

@tbas Jeśli myślisz, że kraje zachodnie ruszyłyby nam z pomocą to jesteś naiwny. Historia już niejednokrotnie pokazała, że jak masz na kogoś liczyć to tylko na siebie.

1

@iniesta44 muszą, to jest NATO. Taki jest obowiązek, gdyby tego nie zrobili to NATO do rozwiązania

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?