La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2074 Culés

8

https://zapodaj.net/8880d63253c4b.jpg.html

Kocham Poznań o tej porze roku. :D

0

@clyde Dobre to? Nigdy nie jadłem.

1

@clyde Rogal świętomarciński bleee i jeszcze ten mak w nim :(

konto usunięte

2

@clyde co to kurwa jest

1

@zakazskretuwlewo Dramat na talerzu.

0

@clyde Wygląda jak połączenie pączka, rogala i drożdżówki. :)

0

@clyde Ja już wczoraj ze trzy zjadłem :P Smacznego :)

0

@clyde zjadłbym.

konto usunięte

0

@clyde Tylko Poznańskie Pyry znają :D Już jednego rano zjadłem, zaraz wejdą kolejne.

1

@don'T.R.I.P.e pyszny. @IronSanHybrid pychaaaa :D @zakazskretuwlewo rogal świętomarcinski ^^

konto usunięte

1

@clyde Umiejętność spożywania Rogala oraz zachwyty nad nim (oczywiście nad tymi najlepszymi bez certyfikatu), to coś co rozróżnia wyższe stadium ewolucji człowieka od tego niższego. :P

konto usunięte

0

@clyde Ble. Po samym wyglądzie rzygać się chce.
I Wy tym ludzi karmicie?!

0

@zakazskretuwlewo Dla mnie ble jest dodatek, którym to popiją, mianowicie kawa. Powinni zakazać sprzedaży tego napoju.

konto usunięte

0

@tadzik447 Wiem, data, ale takie samo zdanie mam.
Picie kawy powinno być zakazane ustawowo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?