La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

7

Mamy dzisiaj piękne święto, to oczywiste. Święto, które trzeba uczcić i celebrować. Ale zupełnie nie wyobrażam sobie iść na Marsz Niepodległości tak nacechowany pseudopatriotyzmem, wszelkimi prowokacjami (z jednej i z drugiej strony), czy aktami nienawiści i wandalizmu. Czułbym duże zażenowanie biorąc udział w czymś co ma znamiona dużej kontrowersji i totalnie jest sprzeczne z moim pojęciem patriotyzmu.

Szanuję ludzi, którzy to potrafią oddzielić i idą na ten marsz z rodzinami i nie zwracają uwagi na kretynów w dresach wydzierających idiotyczne hasła. Ja tak nie potrafię. A dla Państwa, ogólnie naszej prawicy jest to wielki wstyd, że trzyma z takimi ludźmi sztamę. Dla PiSu, czy Konfederacji. Bo gdyby partie polityczne ostro się od nich odcięły, to i takie marsze byłyby spokojniejsze i mniej kontrowersyjne. Ale prawicowe partie tego nie zrobią. Bo mają dzięki temu emocjonalny elektorat na który działają najprostsze hasła.

"Sorry, taki mamy klimat"

0

@macio_944 Myślisz, że tego typu osoby grzecznie by posłuchały, jakby zabronić im udziału w tym marszu? Sami by pewnie zorganizowali coś, jak ktoś wierzy w spokojne załatwienie sprawy z wiecznymi zadymiarzami, szukającymi problemów ciągle to gratuluję wiary w ludzi...

konto usunięte

0

@macio_944 Możesz Mi tak ładnie rozpisać, za co szanujesz ludzi, którzy idą ramię w ramię z faszystami?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?