La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1269 Culés

3

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/polska-nie-chce-pomocy-sojusznikow-w-sprawie-kryzysu-na-granicy/7ffxeyz,79cfc278 No tak wspaniały polski rząd nie potrzebuje żadnej pomocy. Tylko co oni robią w kierunku rozwiązania tej sytuacji? Nasz dyplomacja nie istnieje. Straż graniczna policja i wojsko będą tak tam stali do przyszłej gwiazdki ?

1

@Kinginiesta No tak, bo jakby przyjechał Frontex to Łukaszenko poprosiłby o pieluchę i uciekłby do Moskwy. Żal mi was.

1

@baartekk97 przeczytałeś artykuł? Zapewne nie. Już pomijając frontex, o którym jest wspomniane na samym końcu. Chodzi o to że nikt już z nami nie chce rozmawiać. Sytuacja stoi w miejscu. Mało tego odrzucamy już jakąkolwiek pomoc. Dla Ciebie stanie na granicy dzień i noc to jest rozwiązanie tej sytuacji ? Świetny pomysł, żal mi Ciebie

2

@baartekk97 Nie no lepiej zostać samemu. Obecność Frontexu całą tą sytuację umiędzynarodowi. Po za tym myślę, że Łukaszenka bardziej by się zastanowił gdyby na granicy nie było samych Polaków tylko paru Francuzów czy Hiszpanów. ( po za tym jeżeli Polska nie chce nawet pomocy dyplomatycznej to nie za dobrze świadczy o naszych władzach )

konto usunięte

0

@Kinginiesta akurat środki podjęte w ramach dyplomacji są optymalne - zakaz lotów=eliminacja przyczyny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?