La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

3

Zaczęłam trochę z nudów, trochę z braku jakichś mega interesujących tytułów i w oczekiwaniu na Elden Ring tytuł czeskiej produkcji Kingdom Come razem z pakietem dodatków. Nie spodziewałam się, że ta gra jest aż tak wymagająca. :D przypominają mi się gry sprzed 15-20 lat gdzie nic nie było podane na tacy i samemu trzeba było kombinować. Opatrz rany, umyj się, nie umiesz czytać więc się naucz, nie umiesz nawet trzymać miecza, przynieś łopatę, pozbieraj to - czyli wszyscy traktują Cię jak gówno, niektórzy w ogóle nie chcą z Tobą gadać. Przypomina mi się Gothic i dochodzenie do wszystkiego samemu. Czasami mega mnie to męczy (zagrałam raptem kilka godzin), bo jestem takim ścierwem, że nawet nie mam konia i wszędzie muszę biegać (konia dopiero zdobędę później), każde złe słowo to spadek reputacji, nie mogę zapisać gry kiedy chcę więc szukam łóżka. Ogólnie mega wciągająca przygoda, nie dla każdego na pewno. :D no i oczywiście wszechobecna bieda, nie stać mnie nawet na większe zapasy a jak kogoś okradne to mnie wsadzają do więzienia. Jak ktoś lubi takie gry to naprawdę polecam. Graficznie wiadomo, mogłoby być lepiej ale Kingdom Come na pewno mnie kupiło. :D

0

@clyde Moja rada. Im dalej w las, tym lepiej. Początek ciężki, ale potem gra się robi po prostu coraz lepsza. A każdy pojedynek z lepszym rycerzem, to taka mini gra. Wspaniały tytuł i polecanko. Czekam na dwójkę.



0

@clyde jak masz wszystkie dodatki to ostrzegam przed DLC gdzie wcielamy się w młynareczkę... Kilka godzin nudów.
Tak poza tym to kawał dobrej gry, tylko z tym systemem walki przekombinowali. Coś prostszego ale wymagającego rodem z serii Dark Souls i gra dużo by zyskała.

0

@koksik2700 otwieranie zamków na padzie to udręka...
@Dalhi trochę czasami faktycznie przekombinowana :D

0

@Dalhi mnie system walki mega się podobał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?