- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1645 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1645 Culés
6
Lewiś to takie bananowe dziecko dostajace wszystko na tacy, a FIA to dziani rodzice, ktorzy go bezstresowo wychowują i przymykaja oczy na kazdy wybryk
0
@Rust_Cohle nie poplacz się. Lewis to GOAT. Musicie zrozumieć, ze Max to bananowe dziecko, które teraz musi na siebie pracować i psycha mu siada ciagle. Lewis GOAT
0
@DaPidejpi To ty tutaj od godziny ponad POD KADYM postem o Lewisku musisz odpisywac ;D to kto tu placze :D
2
@DaPidejpi Dobra teraz to jestem juz pewny ze bejcik. Jeszcza zapomniałeś na 2 albo 3 posty odpisać. Ruszaj rycerzu
0
@Rust_Cohle No chyba ty płaczesz, bo zakładasz osobny temat w którym najeżdżasz na jednego z dwoch najlepszych kierowcow w historii tego sportu i bronisz gościa, któremu siada psycha
0
@GeraltzKatalonii czemu bejcik? Lewis to GOAT i prawda boli, tak samo jak to ze wasz bananowy dzieciak nie wytrzymuje presji
2
@DaPidejpi BOAT chyba xD
Do legendy Niki Laudy i Schumachera nie ma podjazdu, płaczek, malkonent i nic więcej, ciekaw jest jakby ''GOAT'' poradził sobie w dużo gorszym bolidzie Williamsa.
2
@DaPidejpi No jesli piszesz na powaznie to ok mozesz miec taka opinie ale nie musisz jej pieć razy powtarzac wiedzac ze jest ona kontrowersyjna i prowokujesz tym innych. Jesli nie bejtujesz to jeszcze gorzej o tobie swiadczy
0
@GeraltzKatalonii nie moja wina, ze niektóre osoby odbierają to jako bejt i się bulwersuja. Jak widzę jakiś komentarz to odpisze, na inny nie odpisze, na jeszcze jakiś inny odpisze.
@HighestInTheRoom Lewis i Schumacher to dwie kozy w f1
1
@DaPidejpi Senna to jedyny GOAT a w Maxie widzie ogromny potencjał na zblizonym poziomie do brazylijczyka
0
@GeraltzKatalonii szanuje twoje zdanie
1
@DaPidejpi A dziekuję, ja szanuję twoją opinie choć jej nie podzielam
0
@DaPidejpi
ahhh ten baiter, którego tak bardzo boli Max
0
@Pavlogoalkeepe tak samo ja mogę uważać, ze ty baitujesz bo masz inne zdanie. To tak nie wyglada jak coś
0
@DaPidejpi
bardziej chodzi, gdzie Max nie wytrzymuje i psycha siada xD
To Mercedes przez to, że przegrywał z RB postanowił złamać regulamin.
Gdzie tu widzisz slabą psyche Maxa to nie wiem
0
@DaPidejpi Jeden z dwóch najlepszych? Schumacher, Lauda, Senna, a gdzie Lewisek?
0
@BorzyKrzys Lewis i Schuma. Za Hamiltonem przemawiają osiągnięcia i wiele rekordów. Nie łatwo jest być na topie tyle czasu