- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 933 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 933 Culés
5
Śmieszy ta gadka, że Ci migranci co stoją na granicy to biedni nie są, bo zapłacili za bilety za "przerzut". No z Polski w czasach wojny też w dużej mierze pouciekali Ci którzy mieli na tle kasy czy złota by za to zapłacić.
Żeby nie było nie chce tu dyskusji o tej całej sytuacji na granicy. Chodzi mi tylko i wyłącznie o ten jeden argument :) Pozdrawiam.
Ps. Pod spodem już pisałem, ale nie wszyscy złapali: "No ja nie mówię, że są biedni tylko słaby jest ten argument na nie w kontekście ich statusu materialnego.
0
@IronSanHybrid Nie porównuj XXI wieku do lat 40 XX wieku.
2
@baartekk97 a co wtedy nie było biednych i bogatych?
0
@IronSanHybrid Nawet niezłe myśli Cię nachodzą podczas oglądania jebzdzidy ;D
No nie są biedni, skoro widać tam iphony czy oryginalne kurtki za grubą kasę. No ale w ich kraju jest wojna, więc uciekają.
1
@TheNekro94 No ja nie mówię, że są tylko słaby jest ten argument na nie w kontekście ich statusu materialnego.
1
@IronSanHybrid No tak, rozumiem ;) I zgadzam się.
1
@IronSanHybrid
Nie są to tez nie wiadomo jakie pieniądze wiec bez przesady.
Poza tym np Syria przed tym całym konfliktem to nie był biedny kraj.
Mam znajomego lekarza Syryjczyka który mieszka w Polsce już 30lat i co wiem o tym kraju, jak było kiedyś.
W większości to są wykształceni ludzie i żyjący na jakims poziomie.
Ja się im nie dziwie ze z całymi rodzinami uciekają.
Tak samo Kurdowie Syryjscy,
Porównywanie ich do Arabów z krajów AFRYKANSKICH jest idiotyzmem.
Na naszej granicy są tez np Jezydki, które przeżyły prawdziwe piekło Państwa islamskiego. Akurat tym kobietom pomoc się należy i koniec kropka.
0
@IronSanHybrid nie bardzo rozumiem tego porównania? Przykład z Polakami potwierdza tylko, ze uciekają ludzie bogaci a nie biedni, wiec twierdzenie, ze ci co stoja na granicy biedni nie są jest jak najbardziej prawdziwe.
0
@IronSanHybrid Bo wtedy uciekano właśnie tak:
https://przystanekhistoria.pl/dokumenty/zalaczniki/166/166-129548_g.jpg
1
@JohnA Sam się zaorał, chociaż przykład dał głupi.
@IronSanHybrid
0
@baartekk97 a co ma do tego to w jaki sposób uciekano? xD
0
@JohnA Chyba nie zrozumiałeś... Chodzi o to, że ten argument w kontekście NA NIE jest idiotyczny, bo to nie ma znaczenia czy mają czy nie mają kasy.
0
@TheNekro94 Jaka wojna obecnie jest w Iraku?