La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

0

Czyli porażka z Węgrami i automatycznie w barażach dostajemy mocniejszego rywala i gramy na wyjeździe?

3

@Joe_Pesci Niekoniecznie.

Jeżeli dzisiaj Szwecja przegra, a Chorwacja przegra lub zremisuje, ale Malta spadnie na ostanie miejsce w grupie H to mamy pewne rozstawienie w barażach niezależnie od spotkania z Węgrami.

konto usunięte

0

@baartekk97 Jak ty żeś to wyliczył? xD

1

@MesQueUnClub96 to jak to w końcu? xDD

konto usunięte

0

@Joe_Pesci No ja sam nie wiem, po prostu jestem zdziwiony że jest taka droga

5

@MesQueUnClub96 Nawet nie pytaj, ale moje wyliczenia dotyczą tylko tego co musiałoby się wydarzyć dzisiaj. Na 90minut.pl masz dokładnie rozpisane razem z tym co musiałoby się stać w poniedzialkowych spotkaniach. Cytuję:

"Żeby Polska była rozstawiona w przypadku porażki z Węgrami, muszą wystąpić co najmniej trzy z pięciu wydarzeń:

- remis lub porażka Finlandii lub wygrana Finlandii, ale gorszy bilans bramkowy niż Polska
- porażka Walii i Czechy/Walia (wicemistrz tej grupy) z gorszym bilansem bramkowym niż Polska
- porażka Szkocji i gorszy bilans bramkowy niż Polska
- remis lub porażka Turcji, a w wypadku porażki Holandii dodatkowo jej gorszy bilans bramkowy niż Polski
- porażka Chorwacji i gorszy bilans bramkowy niż Polska"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?