La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

3

Nie rozumiem kibicowania kierowcom, skoro to w większości zależy od samochodu i teamu. Kierowca to tak naprawdę ostatni element, wcale nie najważniejszy.

1

@Kielakowy Żeś teraz palnął XD

2

@Dembouz1899 Powiedział rację. W F1 maszyna znaczy najwięcej. Potem praca teamu. Na końcu człowiek w tej maszynie.

0

@Kielakowy jak bierzesz pod uwagę rywalizację pomiędzy powiedzmy Haasem a Mercem to jasne, że kierowca nie ma znaczenia. Ale jeśli chodzi o ten sezon i rywalizację między RBR a Mercem to właściwie kierowca jest decydujący. Widać to między innymi porównując Checo i Bottasa z Maxem i Lewisem, gdzie z reguły jest przepaść

0

@Nieznajomy
Nieprawda. Zarówno jedni jak i drudzy mają inne jednostki, inne silniki. Co z tego, że z tej samej stajni? Zawsze tak było, że jeden kierowca był tym pierwszym i w jego samochód ładowano najlepsze części. Kierowca jest tylko trybikiem. Dzisiejszy wyścig to potwierdza, sorry ale 12 km/h to jest przepaść. Oczywiście, żeby jeździć w F1, trzeba mieć duże umiejętności, ale to nic nie zmienia. Masz gorszy samochód = w 90% przegrywasz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?