- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1715 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1715 Culés
0
Jestem ciekaw czy Xavi analizuje możliwość sprowadzenia kogoś z zawodników, którym wygasaja kontrakty. A jest ich trochę. Pogba, Zakaria, Insigne, Kessie, Rudiger, Onana...
0
@PatrykBarca chyba już wie że pieniędzy na transfery nie ma i szybko nie będzie, więc innych opcji niż wzmacnianie kadry piłkarzami za koszt podpisu na kontrakcie nie ma.
2
@PatrykBarca Pogba pewnie będzie preferował Juve
Onana podobno klepnięty przez Inter. Rudiger chce dużo zarabiać(propozycja Chelsea na 10 milionów to według niego podobno zniewaga) i najbliżej mu do Realu.
Z Kessiem sprawa ma się podobnie jak z Rudigerem. W Mediolanie zaoferowano mu kontrakt na ponad 6 milionów,on uważa,ze to za mało i chce najbidniej 9. Milan nie da mu takich pieniędzy i prawdopodobnie opuści zespół. Mówi się najczęściej o Tottkach. Dla Conte podobno to priorytet. Zakaria odrzucił ofertę nowego kontraktu od Gladbach. Sam Zakaria niby odrzucił propozycje AS Romy żeby czekać na ofertę od Barcy. Zobaczymy co na to Xavi:)
Napoli chce przedłużyć umowę z Insigne,ale chce zredukować jego kontrakt żeby mniej zarabiał. Zawodnik i agenci się na to nie zgadzają. Inter przygląda się rozwojowi sytuacji.
Tak w skrócie sytuacja wyglada :) Podobno :P ale jak będzie to się okaże.
0
@Dalhi No podobno sa szanse na wypożyczenie gotowkowe jak Sterling np.
0
@patrykzmc2000 Mozna gdybac kto by gdzie chciał. Ale póki nie na podpisu to wszytko się może zdarzyć. Pogba to by zaliczył zjazd, bo Juve to ma skład tragiczny. A jak nie będzie CL to na pewno tam nie pójdzie. Co do reszty to owszem każdy chce sporo zarabiać. Ale nasz budżet płacowy wzrasta.....a kazda z tych pensji bysmy zmiescili np za Roberto.
0
@PatrykBarca uwierzę jak zobaczę. Chyba że City zakontraktuje napastnika, w innym przypadku to mocno wątpliwe.