La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

1

No to drugi w tym roku post 3 dniowy, ciekawe jak się będę czuł. Na razie tylko kawka na podkręcenie i można coś działać. :D

0

@ranger3120 Kawy na pusty żołądek nie powinno się pić, ponieważ podrażnia układ pokarmowy. Niby nie brzmi groźnie, ale praktykowane latami może skutkować problemami. Pomyśl o tym by przed kawą przegryźć cokolwiek, nawet niewielkiego

0

@ranger3120 jeszcze polecam nie pić herbatki do posiłku
Bo wtedy gorzej się przyswaja żelazo
Smacznej kawusi ;)

1

@Comentateiro Ja kawę pije bardzo rzadko, poza tym nie od razu po przebudzeniu tylko powiedzmy 2h+. Tylko jakbym przegryzł coś to już z tego postu nici, bo jednak są kalorie i o to chodzi, żeby głównie na wodzie i innych napojach to przetrwać. :p

@kryhaa dzięki za radę, choć to już wiem, zresztą herbatę też pije bardzo rzadko, zresztą ja nie popijam żadnego jedzenia, jak się ma mięso strawić w rozcieńczonym kwasie żołądkowym? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?