- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1887 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1887 Culés
4
To są biedne dzieci które potrzebują pomocy xd
Nie mogę i przyjdzie tobie tutaj jakiś użytkownik z nazw nie będę wymieniał, ponieważ szkoda czasu, nerwów i później pluł na Polskie Wojsko. Z góry powinny być bany, a redakcja widzę broni poprawności politycznej. Z takim myśleniem nigdy nie będzie dobrze. Później będą przypadki jak w Liverpoolu lub w Niemczech jak w jechał w tłum ludzi.
0
@dasouzar11 uważaj, bo zaraz Arasz Ci, napisze, że jesteś intelektualnym dnem, po czym spłacze u moda na pw, i polecisz.
0
@tomcruise Arasz placze u moderacji na pw?
0
@tomcruise trudno ostatnio przez jednego bana już dostałem
Edit lepiej ty o nim nie pisz, edytuj bo donosik będzie xd
0
@Rust_Cohle nie tylko on :)
1
@Rust_Cohle pytasz retorycznie? Od dawna jest tu grupka pseudo intelektualistów, obrażających i prowokujących innych, lecz bez skutku, a spróbuj się nie zgodzić z takim ludzkim ogryzkiem, to w moment polecisz xd
0
@dasouzar11 a kto jeszcze?
1
@dasouzar11 Na szczęście niewielu jest u nas imigrantów, a okradają nas i czasami mordują polskie zbiry. To prawdziwy zaszczyt mieć poczucie, że to przedsiębiorczy Polak okrada czy likwiduje rodaka. Prawdziwe uczucie ulgi.
Niestety państwo polskie traktuje imigrantów w sposób zdziczały, odbiegający od jakichkolwiek cywilizowanych standardów, więc takie zachowania zdesperowanych ludzi będą się zdarzać. Proponuję Ci pomieszkać 1 tydz w lesie bez dachu nad głową i zobaczymy czy będziesz taki szarmancki w swoich zachowaniach.
W prymitywny sposób uzasadniasz prymitywnie działania rządu wybranego przez prosty lud, którego w gruncie rzeczy nic nie obchodzi.
1
@Comentateiro prymitywne, zachowania koczownikow, chętnie podeślę na pw, nie zobaczysz takich materiałów w oko. Press
1
@tomcruise Ale oczywistym jest, że zdesperowani ludzie będą zachowywać się w sposób desperacki, to było do przewidzenia. Tak działa państwo polskie i nie chce zastosować procedur już wypracowanych. Ulegasz sile obrazków, a nie widzisz całego kontekstu
2
@Comentateiro widzisz to co dzieje się na granicy, a nie sięgasz dalej, ja nie chce wysyłać Ci obrazków z granicy, ale materiały z Francji, Niemiec, czy Szwecji, a nawet z Iraku czy syrii :) gdzie pędząca przez miasto ciężarówka, z powieszonymi ludźmi, to uciecha dla tłumu
0
@Comentateiro Niemcy zaprosili Francja zaprosiła mało tobie informacji jak strzelają do ludzi nie winnych weź przez chwilę pomyśl. Nie życzę tobie żeby ktoś z twojej rodziny został postrzelony lub zraniony nożem to jest dzicz.