La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

34

Mateu Alemany na stanowisku dyrektora sportowego to jedna z najlepszych rzeczy, jaka nam się przytrafiła w ostatnim czasie. Już w letnim okienku transferowym mocno pracował nad obniżeniem wynagrodzenia, dopięciem wszystkiego, a teraz patrząc na spekulacje będzie uderzał w piłkarzy, którym wygasają umowy w czerwcu 2022 roku. Barcelona w letnim okienku transferowym może naprawdę bardzo mądrze się wzmocnić, po najniższej linii wydatków. Na liście życzeń jest: Denis Zakaria, Azpilicueta, Andreas Christensen, Mazraoui (tej czwórce umowy wygasają w czerwcu) i każdy z nich byłby po prostu dobrym uzupełnieniem drużyny, a do tego chcą sprowadzić Adeyemiego za gotówkę, która w letnim okienku transferowym będzie w naszym budżecie. Z zaciekawieniem będę się przyglądał co zarząd klubu wymyśli z Meteu i Xavim na czele. W listopadzie Joan Laporta mówił, że już teraz pracują nad sprowadzeniem piłkarza, który w przyszłości będzie wstanie powalczyć o Złotą Piłkę i tym piłkarzem właśnie ma być Karim Adeyemi.

0

@BarcaInfo Szkoda, że nie popisał się z Collado.

16

@Rewolucja123 Tam każda ze stron zawiniła, szczególnie agenci Collado. Miał już drogę do Belgii, mógł grać w Lidze Mistrzów, ale upadło.

0

@BarcaInfo "W listopadzie Joan Laporta mówił, że już teraz pracują nad sprowadzeniem piłkarza, który w przyszłości będzie wstanie powalczyć o Złotą Piłkę"
nie w tym ale w następnym okienku wraca Messi :D

0

@BarcaInfo Zakaria byłby bardzo dobrym wzmocnieniem pomocy, fajnie gdyby tu przyszedł, bo takiego profilu pomocnika nam brakuje. Z dwójki Christ/Azpi widziałbym tego drugiego. Podobno Xavi gra trzema obrońcami, więc Hiszpan byłby jak znalazł.
Wiadomo coś na temat Daniego Olmo? We wrześniu było dużo plotek, że Barca ruszy po niego w zimie lub lecie, ale coś ostatnio ucichło. Jeśli Xavi będzie stosował tą samą formację co w Katarze to Olmo byłby idealnym czwartym pomocnikiem jako złączenie pomocy z atakiem.
Uważasz, że byłaby szansa przeprowadzić 2/3 transfery gotówkowe w lecie (ze sprzedaży zawodników) czy trzeba się liczyć z tym, że planowana jest tylko jedna taka transakcja (Adeyemi), a reszta transferów byłaby bezgotówkowych?
Azpilicueta, Zakaria, Olmo, Adeyemi i na przykład Antony z Ajaxu to byłyby świetne wzmocnienia. Ale na to by potrzeba było około 130 milionów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?