La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

27

Dziś mija 6 lat od tego pięknego wydarzenia. Mimo, że 2:6 i 5:0 wspominam najlepiej, to 4:0 również było magiczne.


3

@macio_944 Munir. :(

3

@Rewolucja123 I ta wściekłość Pique później.

0

@macio_944 A później w sezonie takie piły wykorzystywał, to tej nie wsadził. :(

konto usunięte

1

@macio_944 a my dziś bomby pod poprzeczkę Andresa wspominamy @clyde pacz

3

@Rewolucja123 Los się choć trochę zlitował na Realem. To jest niesamowite ile razy myśmy ich upokarzali, nawet jak w Barcelonie nie było już najlepiej. 2:6, 5:0, 5:1, 0:4, 0:3, 0:3

konto usunięte

3

@macio_944 To jest słabość Realu. W ostatnich latach nawet jeżeli byli w znacznie lepszej formie od nas, to nigdy nie potrafili nas zmiażdżyć - zawsze brakowało im odwagi i fantazji.

0

@ściah Tak, często na to zwracam uwagę. Jednak futbol jest tak przewrotny, że mogą to zrobić w najmniej oczekiwanym momencie. Mimo wszystko jednak logika podpowiada, że w Barcelonie będzie już tylko lepiej w stosunku do tego co było w ostatnich latach, więc można powiedzieć, że Real w pewnym stopniu zmarnował okazje na zemstę za tamte wyniki.

1

@Ghotti o tej bramce w El Clasico Ci pisałam. ;( Piękne

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?