La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

0

Smartfon do około 1000 zł. Do dzwonienia, smsowania, przeglądania Internetu, ewentualnie zrobienia kilku zdjęć (ale nie musi to być jakość porównywalna z lustrzankami). Taki żeby miał dobrą baterię, nie zacinał się i posłużył przez kolejne 3 lata. Co polecacie?

Komentarz usunięty

4

@baartekk97 Raczej coś z Xiaomi.

0

@baartekk97 poogladaj testy na youtube. Kolega wyzej podal przykład xiaomi, a ja dzieki testom dowiedzialem sie ze ich nakladka lubi sie wykrzaczyc, zaciac nawet podczas durnego rozmawiania.

Samsung a32 wyglada okej, albo cos z realme 8 bym polecil. Ale tak jak wspomnialem, poogladaj testy fachowcow.

Sam uzywam cubota x19 i w sumie mi starcza. 4 gb, procek porywnalny do samsunga j7 ktorego uzytkowalem, ekran 2400x1080 a wiec obraz jak zyleta. Co prawda nie ma amoleda, no ale kupilem go za 400 zl, takze cos za cos. No i trzyma caly dzien intensywnego użytkowania

0

@Witekk10 A konkretny model?

0

@baartekk97 Ja mam np. Xiaomi Redmi Note 8 Pro i jak na moje potrzeby wystarcza. Kupiłem dokładnie w tamtym roku w listopadzie za ok. 900 zł i nie narzekam. Tak jak kolega wyżej napisał - pooglądaj sobie testy na YouTube, polecam kanał Mobzilla.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?