- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1538 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1538 Culés
9
Wałęsa mówiący "będziesz wisiał" do Cenckiwicza, Frasyniuk nazywający polskich strażników granicznych i żołnierzy "watahą psów" i "śmieciami", Wyszkowski popełniający wpis o skoczkach, którzy nie chcą grać "roli idiotów w antypolskim ścieku", Pinior skazany na 1.5 roku za kłamstwa w zeznaniach majątkowych. To się nieźle zestarzały "legendy Solidarności".
0
@BorzyKrzys wypowiedzi nie do obrony. Ale niestety mowa nienawiści i nakręcanie emocji jest po obu stronach barykady. Ściek który płynie z TVP Info i TVP1 wylewa się szerokim strumieniem i zatruwa serca i umysły. Dzieli znajomych i rodziny. I niestety to się będzie raczej zaostrzać w miarę zbliżających się wyborów. Opozycja chce się dorwać do władzy i odkuć wreszcie po tylu latach, a PiS panicznie boi się utraty stanowisk i realnej odpowiedzialności, która może spotkać ich działaczy po przegranych wyborach. Będzie tylko gorzej. Szkoda że to się przenosi też na zwykłych ludzi, w tym użytkowników tej strony.
Komentarz usunięty
3
@BorzyKrzys Patrz jak ich bronią xD
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
@BorzyKrzys Do tego jeszcze sama Solidarność, która już ze związkiem zawodowym ma niewiele wspólnego.
0
@skubi99 Powiedziałbym, że to stwierdzenie godne nieuka (to jakaś plaga na tej stronie). Ustrój się zmienił, komunizmu nie ma, ja jestem tym ludziom wdzięczny, podobnie jak innym, którzy mają odwagę zmieniać świat na lepsze.
0
@Comentateiro Nauczanie w szkole, że rewolucje były dobre niestety powodują, że ten kraj w pewnym sensie jest w tym miejscu, bo nie umiemy patrzeć odpowiednio na historię. Po za tym, w kwestii historii zdecydowanie nie nazwałbym się nieukiem (no może w klasach 1-3 ;)).