La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1545 Culés

1

Pamiętam jak w zeszłym roku były śmiechy jak real również musiał wygrać z Gladbach taki mecz I wygrali go beż żadnych problemów, my natomiast tego zrobić nie potrafiliśmy. Póki co lm to nie jest poziom dla Barcelony i takie są fakty. Nie ma co się łudzić ze wygramy w Monachium. Z pewnością bayern wyjdzie mocnym składem bo oni lubią nas gnoić. Co do depaya to był dzis tak fatalny ze nie chce mi się o nim pisać. Co by nie było dożyjemy pięknych czasów Cules! VISCA EL BARCA

1

@Pampek1994 Niby w czym byliśmy gorsi od Benfiki? Jaki poziom ty piszesz, chyba ze chodzi tobie o zwycięstwo w lm to ok, ale byliśmy znacznie lepsi od Benfiki.

0

@tbas gdzie napisałem, że byliśmy gorsi od Benfiki? Napisałem tylko ze poziom lm jest dla nas za wysoki jak widać. Może i byliśmy lepsi, ale tutaj potrzebne było zwycięstwo koniecznie i nic się ma do tego że lepiej graliśmy, mieliśmy strzelić jedna bramkę więcej i być spokojni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?