- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
0
A teraz takie pytanko. Czy jakbyśmy spadli do LE, to według was kompromitacją byłoby jej nie wygrać?
1
@Sau_Ron kompromitacja to ogólnie byłoby spadniecie do LE, a nie wygranie jej również takie by było gdybyśmy przegrali po drodze z jakimiś teoretycznie gorszymi zespołami. Jedynie przegrana w finale z jakimś Atletico byłaby do zniesienia według mnie. Ja wiem, ze my w dupie jesteśmy, ale no nie wyjść z grupy gdzie przez kilkanaście lat wychodziliśmy z 1 miejsca, w tamtym sezonie pierwszy raz od tych kilkunastu lat z 2, a teraz w ogóle nie wyjść do fazy pucharowej… głównie to dzięki meczowi w Lizbonie
0
@Sau_Ron tak, to są drużyny drugiego sortu. Pytanie tylko, jakim sortem my jesteśmy obecnie.
1
@DaPidejpi właściwie, to spadnięcie do LE już jest pewne, chyba że Dynamo zremisuje z Benficą (nie wierzę w zwycięstwo z Bayernem), więc jedna kompromitacja już jest w takim razie ;)
Do finału LE nie sądzę, że dojdziemy, przy nastawieniu "wejdź do bramki, zamiast strzelać z dystansu", więc szykuje się druga ;D
No a trzecia, to brak TOP4 w lidze, co będzie wiązać się z brakiem występu w następnej LM ;DD
0
@Sau_Ron jedno jest pewne. Nudy kibice Barcelony od lat nie maja. Szkoda, ze ta „rozrywka” ma takie tragiczne znaczenie
0
@DaPidejpi Ten widok strasznie boli, bo drużyna stopniowo zaczyna sportowo odpadać od czołówki Europy coraz bardziej. Kiedyś każdy przeciwnik był do "stuknięcia", nawet kiedy byliśmy w nie najlepszej sytuacji, teraz jednak, kibic nawet nie wierzy w zwycięstwo z dowolnym topowym zespołem. To pokazuje, jak spadliśmy sportowo, a powstanie z takiej sytuacji nie będzie łatwe.
0
@Sau_Ron sportowo to na dnie jesteśmy już dawno tylko wiadomo kto nas trzymał na powierzchni i nawet wznosił wyżej teraz wystarczy spojrzeć, ze przyjeżdzają takie ekipy jak Cadiz, czy inne Rayo Vallecano do nas, albo my do nich i oni grają swoje. Więcej pressuja niż kilka lat temu, więcej okazji stwarzają, są dla nas groźniejsi, nie czuja strachu, ze wow to Barcelona co my zrobimy tylko wychodzą na boisko z planem od TRENERA i go realizują, a my jak ciołki dajemy się robić. Oby za Xaviego była poprawa, bo na prawdę w tym sezonie można odnieść wrażenie, ze my jesteśmy jakaś drużyna z 15 miejsca w tabeli