La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2068 Culés

76

Nie rozumiem koledzy tej walki kto wygra ZP. Wygra lewy ... dla mnie kóźwa miód i malina - rodak, pierwszy polak. Będe sięcieszył jak dziecko z tego triumfu. Wygra Messi - mój idol - gościu któremu kibicowałem całe życie gdy grał w Barcelonie - do tego zmiażdzy ujowego CR7 w tej kategorii. Ja będe się cieszył z każdej opcji. Nie rozumiem tych dziwnych emoscji akurat na stornie Barclony na Polskiej LR

0

@sokot na świecie zawsze są jakieś rywalizacje: mniejsze jak Lewy-Messi albo globalne jak np. USA kontra Chiny;)

0

@sokot ale wiesz, że nie każdy patrzy na to tak, jak ty i stąd inne opinie?

4

@PatrychoO rozumiem ... podałem swój punkt widzenia tylko i fakt że te inne punkty widzenia do mnie nie trafiają ... pomimo że mają racje bytu ;)

1

@sokot A ja mam to gdzies. Nie rozumiem podniecaniem sie tym wyborem.

2

@sokot i co z tego że rodak? Ja właśnie między innymi dlatego że jest polakiem to mam nadzieję że nie wygra i co mi zrobisz?

7

@Tollusiek Tobie sie nie da juz nic zrobic mozna jedynie wspolczuc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?