La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

0

Teaser z 2 sezonu Wiedźmina. Nie wiem co o tym myśleć, zalatuje troszkę drewnem.
Edit. chociaż jak 10 razy obejrzałem to idzie się przyzwyczaić i nawet okej jest.


1

@Jakchcesz jak dla mnie super to wyglada

1

@nammah No może i nawet fajnie, ja jestem francuski pudel i mi się w tyłku poprzewracało :D

1

@Jakchcesz No takie odrzuty w slow motion mogli by sobie darować, ale ogólnie myślę, że spoko sie to będzie oglądać.

3

@MesQueUnClub_87 Jest okej, po prostu w moim serduszku zawsze będzie Żebrowski bijący mieczem gumowe kulfony :D

2

@Jakchcesz Nowe potwory? Mają na myśli Triss?

1

@Jakchcesz No budżet i okres w jakim był nakręcony tamten serial zrobiły z tej sagi karykaturę, ale mimo wszystko uważam, że Żebrowski pasował idealnie do tej roli :D

1

@MesQueUnClub_87 jasne, Żebrowski + słowiański klimat był spoko, największą wtope to dali taką że najpierw wypuszczono film, posklejany z fragmentów serialu, a dopiero później wydali serial przez co nie wiadomo o co chodziło w filmie :D

1

@Jakchcesz No, i ogólnie słaba adaptacja, wiedźmin z jednym mieczem xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?