- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1079 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1079 Culés
0
FarCry6 czy Cyberpunk? Jakie plusy i minusy, dla kogo przeznaczone bardziej obie produkcje, mówimy o ps4. Dzięki za pomoc!
0
@kuba1308VeB Cyberpunk bo to piękna gra. Chociaż na ps4 możesz mieć lekkie problemy. Ale jeśli chcesz świetnej przygody, genialnie napisanych postaci i klimatu to CP 2077. Polecam Jakchcesz.
0
@kuba1308VeB Far Cry 6 jest na pewno lepiej zoptymalizowany pod PS4, więc nie nie uświadczysz notorycznych gliczy, które występują w Cyberpunkt nawet po tych wszystkich łatkach, które wydali. Gra typowo na odmóżdżenie się, żeby siać spustoszenie w dżungli po ciężkim dniu w robocie. Cyberpunk to rozbudowane PRG w futurystycznych klimatach, więc jeśli jesteś fanem takich filmów jak Łowca androidów czy inne matrixy to Ci podejdzie. Jedna jak i druga produkcja ma znamiona sandboxa, wieć zarówno tu jak tu jest zawsze co robić i zarówno w jednej jak i drugiej po dłuższym czasie może lekko przytłoczyć schematyczność i powtarzalność otwartego świata i rozrzuconych po nim zadań.
0
@MesQueUnClub_87 czy jedt coś innego w tym temacie z nowych produkcji - może lepszych?
0
@kuba1308VeB Tak, Ghost of Tsushima.
A dodadtkowo od siebie mogę polecić
The Last of US II
Resident Evil Village
Spiderman
Mafia: Definitive Edition
Resident Evil 3
A Plague Tale
0
@kuba1308VeB cyberpunk, i nawet na ps4 jeśli się skupisz na historii i zadaniach pobocznych a nie będziesz latać i bawić się po mieście w oczekiwaniu na drugie GTA i będziesz przymykać oko np. na wczytywane tekstury w czasie jazdy to czeka cię genialna historia. Ja ogrywalem na ps4 slim i nie żałuje.
Aktualnie gram w The Last of Us 2 i znowu zbieram szczękę z podłogi, gra obowiązkowa dla każdego gracza, chociaż żeby dać szanse, bo wiem ze niektórych odrzuca
0
@eydeem dlaczego odrzuca?
Dzięki za opinie!
0
@MesQueUnClub_87@MesQueUnClub_87 opiszesz w skrócie ghost of thusima? I interesuje mnie też ten residen evil
0
@kuba1308VeB Ghost of Tsushima to gra oparta o prawdziwe wydarzania, gdy Mongołowie napadli na Japonię. Opowiada historię samuraja, który walczy o wyzwolenie kraju. Duży, malowniczy świat Japonii w którym realistyczna walka sprawia ogromną frajdę, czuć każde pociągnięcie mieczem. Jest tam sporo aktywności pobocznych, które może wykonywać w dowolnym czasie. Bardzo przyjemna gra przy której szybko mija czas.
Resident Evil 3 to remake czyli nowa gra oparta na Resident Evil 3 sprzed kilkunastu lat.. Fabuła kręci się wokół pandemii zombie i jest to gra liniowa w której poruszamy się od punktu A do punktu B, bez zadań pobocznych.
0
@kuba1308VeB bo jest mocno kontrowersyjna, kładzie nacisk na szokowanie widza, klimat jest gesty i ciężki, no i niektóre zwroty fabularne nie do końca szły z myślą widzów. Ja jeszcze gry nie skonczylem ale narazie to jest genialne. Pod względem technologiczny najlepsza gra jaka kiedykolwiek grałem