La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

0

Mam nadzieję, że kupimy Ferrana a do Manchesteru poleci Dembele/Roberto. Jako rozliczenie i gotówka.

1

@VamosGirl Po co City Dembele albo Roberto?

0

@JimMorrisonFCB Nie wiem, ale warto by było się ich pozbyć.
Bo jeszcze przedłużą umowę i będą zarabiać krocie za brak wzrostu formy i grania na poziomie.

2

@JimMorrisonFCB Bo mają za dobrze to trzeba im wcisnąć ich obu, jeszcze bym wcisnął im Lengleta, Umtitiego i Puiga w sumie aa i Filipka.

1

@VamosGirl Ich problemem jest nie tylko brak formy ale również notoryczne urazy.

1

@Coutinho007 Dokładnie, zapomniałem dodać :)

1

@VamosGirl Najgorsze jest to że my mogliśmy go kupić z Valencii ale nie... Lepiej było yopić kase w błoto na lewonożnego Tello z Portugalii, Matheusa i Antułana bez sensu...
Edit: Zapomniałem o nowym Neymarze z Sao Paulo Gustavo Maii za 4 mln xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?