La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

0

Liczę, ze Demir pogra dziś. Depaya by można bylo u usadzić za karę na ten mecz

1

@l0Messini Demir zagrał duzo słabiej od Depaya ;). Miał tylko jeden strzal dobry a reszta to bardzo groźne straty

2

@kaamil1910 Śmieszne. Demir oddal dwa celne strzaly, które mogly byc golem a tamten sie o wlasne nogi potykal. Demir > Depay

0

@l0Messini Strzał w poprzeczkę nie jest celnym strzałem ;)zobacz co później wyprawiał Dembele na tej samej pozycji ;) na tym zamykam temat.

0

@l0Messini No i kogo wystawimy?

1

@kaamil1910 czy ty oglądałeś ten sam mecz?

0

@MrPGG stary oglądam wszystkie mecze Barcy. Demir był najsłabszy na boisku później z 2 może 3 dobre akcje i później wrócił znów do słabego występu ;) jak dla mnie to jest zawodnik jak na razie na ostatnie 20 minut.

0

@kaamil1910 Depay gra jak nieudacznik, zamykam dyskusje

0

@Coutinho007 Gavi Dembele Demir

0

@l0Messini nie możesz zamknąć czegoś co ja już zamknąłem

0

@l0Messini Gavi na skrzydło xD

0

@Coutinho007 Xavi tez go daje na skrzydło

0

@l0Messini I męczy się na tym skrzydle.

0

@kaamil1910 przecież Depay zawalił co najmniej 2 setki, co ty mówisz. Demir zagrał znacznie lepsze spotkanie od MEMphisa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?