- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
4
W RMF od rana pompują balonik z Lewym. Jego głównym kontrkandydatem do Złotej Piłki jest podobno jakiś Lionel, coś na M., nie dosłyszałem nazwiska. Znacie gościa? Faktycznie taki dobry?
5
@Przemek2323 Przemku bo tak czytam RMF pompuje, Borek pompuje, media pompują. Przecież ten wysryw jest taki sam tutaj. jeden przekrzykuje się przez drugiego, a to Leo, a to Robert. Pisałem to już wiele razy i napiszę jeszcze raz. z jednej strony gardzę tym konkursem popularności (jakim złota piłka stała się kilka latem temu), z drugiej strony mimo, że niewiele znaczy dla mnie ta nagroda, to fajnie by było za 30 lat powspominać "ej a wiecie, że żyłem w czasach gdy Polak zdobył balona", ale z trzeciej strony, ten płacz wszystkich stulejarzy czy to od Lewego czy Leo, gdyby to (wiem, niestety nierealne) ktoś trzeci zdobył balona, byłby jak symfonia dla moich uszu:)
2
@Przemek2323 Lionel Richie to znam, ten od "Hello", ale na M? :/ nie kojarzę
1
@Przemek2323 Bo to wielka chwila dla polaków i to normalne?
2
@escarabajo Ale z czwartej strony nie cieszyć się z nagrody, która byłaby pięknym uhonorowaniem kariery najlepszego polskiego piłkarza w historii z powodu stulejarzy i internetowych płaczków to też takie bez sensu. Myślę, że wygra Messi, ale on już ma tyle tych piłek nabitych, że ta siódma nie zrobi na nim wrażenia, dla Roberta byłaby to pierwsza i jedyna.
0
@MesQueUnClub_87 Będę cieszył się czy wygra Robert czy wygra Leo. Tak jak mówisz, fajnie gdyby Polak rodak wygrał, ale te posty tutaj... no za dużo.
0
@MesQueUnClub_87 Ludzie właśnie za bardzo przeżywają to, pewnie spora część osób nie ma co robić i tylko śledzi ten temat bez przerwy.