- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1136 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
25 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1136 Culés
1
A gdyby tak...
Polska wygrywa Euro 2021. Lewandowski, sześciokrotny zdobywca Ballon d'Or, zostaje królem strzelców oraz MVP turnieju, notuje też najwięcej asyst. Argentyna z kolei odpada już w fazie grupowej Copa America, mimo to Messi zdołał strzelić trzy bramki. Messi pobija historyczny rekord strzelecki La Liga, ma najwięcej bramek w Lidze Mistrzów w tym sezonie, zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji strzelców 2021 roku, zostawiając daleko w tyle Lewego, który mizernie, co chodzi o statystyki, rozpoczął sezon w Ligue 1 (przeszedł latem do PSG napakowanego gwiazdami). Lewandowski jednak miał fantastyczną wiosnę, poprowadził Bayern do triumfu w Pucharze Niemiec, ponad 20-krotnie zostawał MVP w meczach. Jednak w Lidze Mistrzów Bayern kolejny już sezon z rzędu się skompromitował, tym razem dostając u siebie z PSG 4 bramki. Barcelona również odpada w kolejnej rundzie z Paryżanami, ale już po wyrównanym boju, w którym Messi nie bierze udziału ze względu na kontuzję. Barca wygrała jednak poprzednią edycję Ligi Mistrzów. Ba, zgarnęła tryplet, a potem i sekstet! Niestety, ze względu na pandemię, Złotą Piłkę 2020 odwołano i Messi nie zdobył nagrody, na którą w 100% zasługiwał. Pojawia się jednak sporo głosów, że w tym roku nagroda musi powędrować do niego, niejako w ramach rekompensaty za poprzedni rok, ale też przez to, że nieustannie od wielu miesięcy utrzymuje wysoką formę strzelecką, choć przy tym zdobył zaledwie puchar krajowy oraz nie wyszedł z grupy z reprezentacją. W ostatnim czasie pojawia się jednak coraz więcej informacji, że to Lewandowski, już po raz siódmy, ma dzisiaj odebrać nagrodę. Argentyński dziennikarz, Mateo di Borco odpowiada na tweet France Football pisząc, że Messi to jedyna uczciwa opcja i że jeżeli nie wygra, powinno się zakończyć przyznawanie tej nagrody. Pozdrawia przy tym ze słonecznej Argentyny.
Kogo wówczas, waszym zdaniem, większość polskich kibiców oraz dziennikarzy pompowałaby bardziej?
1
@damianex10 Lewego bo oni nie sa obiektywni. Ma dostać bo mu się należy ale jak zapytasz o argumenty to usłyszysz, że ma najwiecej goli.