- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 622 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 622 Culés
25
0
@Emhyr Wystarczy przytoczyć wypowiedź Falcao.
0
@Emhyr z tym że Messi nie jest zdolny do tego samego i nie przedrybluje z łatwością kilku osób i strzeli piękną bramkę.Messi generalnie ma zjazd od 2 lat wynikający z wieku.Z całym szacunkiem ale tak trzeba powiedzieć.
0
@Emhyr To jest mieszanka wybuchowa, bo kontrkandydatem Messie był Polak, a wiemy jak Polacy potrafią się połączyć w imię zawiści i jadu oraz braku obiektywności
0
@Borneo Jeśli tak uważasz to w ogóle nie oglądasz piłki nożnej. 2 lata mówisz: rok 19/20 Setieny wygasający Valverde ogólny chaos w klubie Messi 25 goli w lidze 21 asyst, 20/21 Messi wygrywa sobie solo Copa America jest najlepszy w każdej możliwej statystyce 30 goli i 9 asyst w Barcelonie RONALDA KOEMANA to jest podwójne utrudnienie bo teraz dopiero pokazuje jak bardzo decydował o wszystkim.
0
@Emhyr obejrzyj sobie jaką Messi miał dynamikę z czasów kiedy ogrywał zawodników jak Maradona.To nie jest to samo.Rozumiem miłość do zawodnika sam go lubię ale obiektywnym choć trochę trzeba być.
0
@Borneo gra trochę inaczej nie znaczy, że jest jakiś ogromny zjazd. Dostosował swoją grę do warunków fizycznych, które z wiekiem się będą pogarszały, jest mniej dynamiczny i mniej drybluje choć nadal niezle, ale w innych aspektach sie rozwinął. Logicznym jest, że Inaczej grał Leo 24 letni, a inaczej gra 34 letni i to dotyczy każdego piłkarza.
0
@Borneo No i jestem ale mówienie że to nie to samo jest nie na miejscu bo teraz Messi jest kompletniejszym graczem kiedyś był typowym strikerem a teraz umie rozgrywać strzelać i wszystko na raz
0
@ViscaelBarca2007 ale nie zrobi rajdu ogra 5 ludzi i spyta się bramkarza w które okno chcę. A z tego był znany.Coraz mniej jest akcji idzie wzdłuż lini gdzie masz mur obrońców i wynajduje małą przestrzeń i strzela.Miał bardzo długi okres gdzie nie strzelał wolnych.To nie jest ten sam zawodnik ale bardzo dobry .Choć w obronie też mniej daje.W zasadzie zdaża się sytuacja że można obok niego przebiec a on nie zareaguje.I ile robił te rajdy strzelał wolne grywał za obronę albo wynajdywał korytarze ti luz dziś tego jest mniej.W psg średnio gra mimo Neymara verratiego czy Mbappe.
0
@Emhyr nie jest kompletnym głowy nigdy nie miał co mówi jego wypowiedź że strzał głowa to jego najważniejsza bramka.Taki wyskok Ronaldo to....dla porównania.Nie jest kompletny no nie robi drugiej połowy czyli obrony.Dziś się broni i atakuje nawet ktoś mu zarzucił i stwierdził że to odmowa wykonania obowiązku pracy.Zdążały mu się mecze że biegał mniej niż bramkarz.Nie można tu mówić że jest kompletny.Albo jest ale nie pokazuje tego na boisku albo ma fatalną wydolność co też jest brakiem.
0
@Borneo w kwestii samych rajdów to takowe ogólnie się robi co raz ciężej. Piłkarze są szybsi i silniejsi niż kiedykolwiek, a drużyny są lepiej zorganizowane w obronie niż te załóżmy Ok 8-10 lat temu. Już co raz rzadziej jeden piłkarz może odwrócić losy meczu i piłka bedzie dalej szła w tym kierunku. Leo naturalnie tez jest wolniejszy niż kiedyś co nie pomaga. Dlatego musiał zmienić swój styl gry i dostosować do aktualnych możliwości. Co do psg to przede wszystkim tam jesy przesyt i wychodzi ściągnie graczy nie pod potrzeby drużyny, a dla samego kaprysu i zadowolenia fanów z drużyny pełnej gwiazd. Przy takich 3 co się nie udzielaja w defensywie raczej zbilansowanie gry w obronie bedzie niemożliwe i paradoksalnie narazie brak Neymara może im poprawić grę. Druga sprawa, że narazie musi się zgrać z kolegami, a ciagle wyjazdy na reprezentacje, która często kolidowała z meczami psg nie pomaga. Narazie zjazdy się skończyły i może zacząć regularnie grać w lidze. Zobaczmy na wiosnę co z tego wyjdzie.
0
@ViscaelBarca2007 no ja tylko napisałem co generalnie działa gorzej facet ma 34 lata na karku i z młodymi ścigać się nie będzie.styl musiał zmienić.anie można nie distezegać że jest tak samo bo nie jest.Ja nie mam do niego o to pretensji.Fajnie że gra.