La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

1

I jakby to wam powiedzieć? No cóż, w Barcie to jest niesamowicie wszystko przewrotne na przełomie kilku ostatnich lat:
Na początku - zła pomoc, bo nic nie potrafi rozruszać
Na średnim etapie - zła obrona, bo ciągnie się za nią nieustanny pech
Na końcu (teraz) - zła ofensywa, bo nikogo w niej tak naprawdę nie ma
Nie byliśmy i nie jesteśmy kompletnym klubem w ostatnich latach. Zamiast zatrudnić fachowca, to zatrudnialiśmy ludzików pseudo taktyków, którzy rozpieprzyli nasz styl gry, zrobili z nas miękkich grajków i doprowadzili do stanu, w którym prawdopodobnie wypadniemy z elitarnych rozgrywek LM już na etapie fazy grupowej, a za rok wielce możliwym jest, że nawet nas w nich w ogóle nie będzie. Ostatnie kompromitacje to nie przypadek. KAŻDY klub, czy jest nim Everton, czy Bayern ma mniej więcej równo poukładane formacje, tak aby jakość zgadzała się na każdej pozycji, a u nas zawsze jest przepaść. Żebyśmy się zrozumieli, nie obwiniam Xaviego, bo on tu jest po to by to poukładać, ale nie pasuje mi to jak ktoś mówi, że TU I TERAZ to jest wina tylko Koemana.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?