La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

2

Może teraz do niektórych dotrze, że mamy słabą kadrę (o czym Koeman mówił) i nie ma kim się "ratować" przy niekorzystnym wyniku, a co dopiero walczyć o najwyższe cele.
Puig to do Gaviego ma lata świetlne i nie piszcie mi, że jest nieograny, bo to nudne jest i argument z dupy.
Araujo kozak i Lenglet dzisiaj bardzo dobry mecz.

1

@norbi77 Wydaje mi się, że wielu kibiców Barcelony ma świadomość, że obecnie nie mamy kadry na TOP4 i pozycja dająca występ w LE to nasz maks. Nie zgodzę się natomiast z podejściem Koemana, bo trenerowi po prostu nie przystaje w ten sposób wypowiadać się o klubie, który trenuje. Co do Puiga, to wszyscy w Barcelonie wiedzą, że chłopak nie ma umiejętności na granie w Barcelonie, i były podejmowane wielokrotne próby wypożyczenia go do innego klubu, ale się Riki uprał - skończy się kontrakt i skończy się Riki w Barcelonie...

1

@norbi77 a Betis jaka ma kadrę?

0

@barcelonaLM Ale to Betis ma walczyć o najwyższe trofea, czy Barcelona?
Pojedynczy mecz nic nie znaczy, bo z takim podejściem uznamy, że Espanyol jest lepszy od Realu, a Augsburg od Bayernu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?