La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

3

Mam taktyke na Bayern. Luuk od pierwszej i niech na sęka mu wrzucają ;>

1

@Coutinho007 gorszy niż Depay nie bedzie

0

@FCB24 Hmm w sumie on bedzie tylko niewidoczny cały mecz.

2

@FCB24 I teraz czas się obudzić

0

@Dembouz1899 i teraz trzeba policzyć dobre zagrania Depaya od 5spotkan.

0

@FCB24 Ja proponuje policzyć sobre zagrania Luuka od począrku jego pobytu kiedy dostawał szanse i bramki zdobyte sękiem którym podobno gra lepiej od Neymara.

0

@Coutinho007 no ja próbuję policzyć ilość strat Depaya i po 261 mi się znudzilo

0

@FCB24 Ja liczyłem kontakty Luuka z piłką i w sumie chyba poza główką nie miał z nią styczności ani razu.

0

@Coutinho007 Przynajmniej jej nie stracił, a nie jak Depay który ciągle się zastawia ale jakoś nigdy mu to nie wyszło

0

@FCB24 Nie można stracic czegoś czego się nie ma

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?