La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2028 Culés

1

Prawdopodobny skład Bayernu na jutrzejsze spotkanie:

Neuer - A.Davies, Lucas, Upamecano, Pavard - Marc Roca, Tolisso - Sane, Muller, Coman - Lewandowski [Bild]

Czyli wychodzi na to, że Bayern w najmocniejszym składzie ;/
Nawet mimo nieobecności Gnabrego, Kimmicha i najprawdopodobniej Goretzki, mają piekielnie mocny skład.

Niestety, ale bądźmy realistami, mamy bardzo małe szanse na pozytywny wynik w tym meczu, bardziej trzeba liczyć na niespodziankę w Lizbonie.

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom Musiala za Tolisso

9

@HighestInTheRoom W sumie ten srodek pola Roca i Tolisso taki średni

1

@Encore gorszy niż u nas XD

1

@MesQueUnClub96 Bardziej za Rocę bym powiedział

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Po ostatnim pudle nie wiem czy Nagelsmann go wystawi xD
Roca wyjdzie bo mniej gra.

0

@Encore Niby tak, ale też nie wiadomo jeszcze czy Goretzka napewno nie zagra, podobno ma jakiś uraz mięśniowy.

2

@CatalanDream Ale w meczu z Barceloną pewnie beda wygladali jak najlepsi

0

@CatalanDream No nie wiem, a nawet jak tak, to nie dużo gorszy.
U nas tak naprawdę jedynym pomocnikiem, który trzyma poziom jest Busi, po Nico i Gavim widać lekkie wahania formy.

0

@HighestInTheRoom No i super. Pewniejsza kasa u buka

0

@JohnA Tylko kurs na Bayern mały, bo 1,68.
Ja bym tu poszedł w Handi 0:1 na Bayern po kursie 2,56, bo patrząc na naszą indolencję strzelecką, 2/3:0 3:1 jest bardzo realnym scenariuszem.

2

@HighestInTheRoom Fajny kurs mogłoby dać tez Btts+Bayern tylko czy Barca gola strzeli XD

1

@JohnA Oto jest pytanie :)
Ja to powiedziałem, po ostatnich popisach z Benfiką, Bayernem czy Betisem, nigdy więcej nie gram BTTS w meczach Barcy.
Tam zwyczajnie nie ma kto strzelać, Coutinho pewnie dalej będzie kopał się po czole, Dembele narobi wiatru, a Depay to wiadomo XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?