La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

12

Baya ostatnio wygrywa ale to nie jest zespół, który grą przekonuje. Nieobecny jest Kimmich i ten brak jest widoczny. Obecnie trudno jest nazwać Baya maszyną - absolutnie tak nie wyglądają. Mają spory problem z każdym zespołem, który wykaże się determinacją i nie przestraszy się ich nazwy.

Zawsze twierdziłem, że Nagelsmann lepszy od Flicka nie będzie, co najwyżej może mu dorównać. Na razie nie ma nawet co porównywać - nie widzę tej samej jakości.

Dzisiaj nadarza się wyjątkowa okazja by dać Bawarczykom prztyczka w nos, słabszego składu dawno nie wystawiali.

3

@Comentateiro +Gnabry i chyba Goretzka out

konto usunięte

2

@Comentateiro W meczu z Borussią mieli takie dziury w obronie ze to jest niepojęte, jezeli Borussia wykorzystałaby chociaz połowe kontr z pierwszej połowy to wygrywaliby 5:0, Baya sie broni tylko swoją skutecznością w ataku.

1

@AllBundy wszystko się zgadza, tylko sytuacja Barcy przedstawia się dość mizernie. Xavi póki co poprawił grę obronną angażując cały zespół w pressing w nieco bardziej zorganizowany sposób, oraz zaczynamy oddawać trochę więcej strzał.
Jednak w obronie nadal jest panika a bramek wpada jak na lekarstwo.
Bayern z bardzo dużym prawdopodobieństwem nas wypunktuje, nawet mimo swoich problemów kadrowych. Są do ogrania, owszem, ale w tej chwili szanse oceniam na maks 10 procent, jeden mecz na 10 dla Barcy.
Jest cień nadziei pod warunkiem że im wpakujemy szybko dwie bramki i Lewy z Muellerem oraz Sane się połamią.
Bawiąc się w obstawianie wyników, 3:0 czyli powtórka z pierwszego meczu grupowego.

konto usunięte

1

@Dalhi reasumując, to dzisiaj naprawde wszystko sie moze zdarzyć, wszystko zalezy od nastawienia w głowach piłkarzy obu ekip

0

@AllBundy reasumując to Gavi i Nico przynajmniej będą mogli bałwana ulepić, być może pierwszy raz w życiu, tyle jeżeli chodzi o pozytywy z tej wycieczki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?