La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

0

Skąd mamy mieć nagle pieniądze na tego Torresa?

konto usunięte

5

@trolownik z pieniędzy podatnika

0

@trolownik z samego odejścia Emersona w lecie mamy 30mln, do tego w styczniu 10 dostaniemy na transfery, no i z Griezza prawdopodobnie 40mln (w lecie 2022).

1

@AllBundy Sasin dofinansuje kolejne 70 mln. 60 mln na Ferrana a 10 do kieszeni ;)

1

@Lionel_Messi10 z Griezmanna chyba dopiero za 1,5 roku. I to nie jest tak, że jak zarobiliśmy na Emerson 30mln to to idzie na trasnfery. Z tego pewnie jakieś 20% może iść na wzmocnienie, reszta na długi

0

@FCB24 No to wiadomo, ale tam jeszcze paru sprzedaliśmy za drobne, to jakis tam z lata tego roku pieniądz wpadl :P a co do Griezmanna to nie bylo tak ze jak zagra ileś tam spotkan to muszą zapłacić w lecie? :)

0

@trolownik wystarczy ukraść

1

@Lionel_Messi10 nie jestem pewien, ale jak dobrze pamietam, bylo, że jak zagra przez 2 sezony 50% meczy to wtefy obowiązek

0

@FCB24 Aha to i tak spoko, dobrze ze go wogole wykupią. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?