- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1652 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1652 Culés
1
Obecnie jesteśmy drużyną na max 2,5 ewentualnie 3 gwiazdki w rankingu europejskim. W każdym meczu jest to samo. Ja naprawdę nie mogę jednego zrozumieć, a mianowicie tego, że na 10 meczy z jakimś mocnym zespołem, my nie potrafimy kompletnie NIC ugrać, nawet 1 meczu. Jesteśmy dostarczycielami punktów. Gramy pseudo pressingiem, używamy pseudo trójkątów na boisku, no i do czego to doprowadza? Tak trudno jest stanąć tym pierniczonym autobusem we własnym polu karnym i grać z KONTRY, tak trudno!? Musimy mieć obronę ustawioną spektakularnie wysoko, nie mając przy tym kompletnie żadnego szybkiego obrońcy!? Dzięki tej naszej popapranej dumie spadniemy do LE, a w zasadzie spadliśmy, bo tego już nie da się odratować. Strzelić 3 gole Bayernowi? Pffff... my nawet 1 Betisowi nie wcisnęliśmy,a co dopiero skakać do Bayernu.
Tomek zapowiedział, że przyjdzie, strzeli i wyjdzie. I wiecie co? Chłop ma jaja, bo przyszedł, strzelił i wyjdzie. To charakteryzuje dobrych piłkarzy, a to co my mamy w składzie, powie wam co najwyżej "wyciągniemy wnioski"
0
@Sau_Ron bo w całej Barcelonie panuje przekonanie, że technika jest ważniejsza od siły. 1000 podań, piękne przyjęcia i... odbicie się od obrońcy. Piłka się zmieniła od czasu Guardioli w Barcelonie, więc tiki Taka też się musi zmienić , a każdy trener na siłę nią gra.
Fakt, Xaviego nie ma co winić teraz i wieszać na nim psów. Ale to wszystko musi się zmienić. Siła i szybkość musi towarzyszyć technice. Widać to w Anglii. Nawet w Realu (zmiana w sylwetce Rodrigo i Viniciusa.)