- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1652 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1652 Culés
2
Ciekaw jestem ile będzie trwać powrót Barcelony do sportowego topu. Bo z jednej strony jest totalny dramat, wszyscy źle, koszmarne indywidualne błędy, brak mentalu, brak umiejętności, brak przygotowania fizycznego, brak pieniędzy.
Ale z drugiej strony przez tę parę meczów Xaviego można zobaczyć pewne dobre schematy i zalążek bardzo pozytywnych zmian. Nawet dzisiaj, te pierwsze minuty były odważne i agresywne. Takie jak powinny być. Klasycznie po błędach indywidualnych to siadło, ale ileż razy byliśmy już świadkami, że Barcelona wychodziła na mecze totalnie obs*ana.
Poza tym mamy potencjał w kadrze, bo oprócz Gaviego, De Jonga i paru innych zawodników mamy też Nico, Fatiego, czy Pedriego. A to nam pozwala wierzyć, że już niedługo (2 lata?) Barcelona może wrócić by rywalizować na poziomie podobnym do aktualnego Ajaxu, którym się wszyscy zachwycają. Trzeba w to wierzyć. Trzeba ufać, że zawodnicy pozostaną tutaj i trzeba ufać, że mimo takich porażek i takiego dramatycznego marazmu wszystko będzie zmierzało w dobrą stronę. Bo ja zmiany już widzę, a minęło dopiero parę meczów. Cóż zatem innego pozostało? Trzeba wierzyć.
0
@macio_944 Długo i to bardzo
0
@macio_944 2 lata lub duuuużo więcej
0
@macio_944 Pomijam czy FDJ ma prawo tak myśleć patrząc na jego formę, jego agent za to powinien z ich perspektywy szukać im klubu nowego, podobnie z Arujo jeśli czuje się już na siłach na najlepsze obecnie kluby to jego agent również powinien się rozglądać, obecnie to jakby klub chciał kogoś sprzedać to kolejka się ustawia ale akurat po tych co muszą zostać.