La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

7

Powtórzę się, bo pisałem o tym już jakiś czas temu. Ter Stegen dla mnie powinien zostać wraz z Umtitim, Roberto i Coutinho sprzedany w pierwszej kolejności. To nawet nie jest cień samego siebie, to jest w tym momencie parodia bramkarza, nie daje zupełnie nic, a wręcz obniża morale bo jak muszą czuć się obrońcy mając za sobą gościa który nie daje żadnej nadziei na ratunek w kryzysowej sytuacji. Nazwisko głośne więc parędziesiąt baniek dostaniemy, a taki Onana z miejsca da więcej jakości, a dużo pieniędzy zostanie na inne wzmocnienia. A jak już jesteśmy przy wzmocnieniach. Tu jest tyle rzeczy do naprawy że nie wiadomo w co ręce włożyć. Przede wszystkim sprzedałbym depaya bez wahania, on też będzie warty powyżej 20mln, nawet z rokiem kontraktu. Potrzebny nam prawdziwy napastnik, prawy obrońca, lewy obrońca, jakiś doświadczony pomocnik lub ktoś pokroju Kessiego. Lepienie czegokolwiek z tego co mamy to będzie droga przez mękę, życzę wam i sobie żebyśmy w przyszłym sezonie nie musieli oglądać Matsa, Roberto, Umtitiego, Coutinho, Depaya i Minguezy w tej koszulce bo z taką kadrą to będziemy wiecznie dostawać łomot od byle kogo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?