La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

6

W ogóle dla mnie przerażające jest jak mamy głupich piłkarzy abstrahując od umiejętności. Inteligencja boiskowa niemalże nie istnieje, albo objawia się niesamowicie rzadko. Dest pcha się na pałę w pojedynek 1 vs. 1 podczas gdy w polu karnym nie ma nikogo, Dembele tylko i wyłącznie dynamiką i swoim talentem robi dym, Mingueza idiotycznie fauluje w niebezpiecznych strefach, Lenglet to samo... dodajmy do tego wszelakie wynalazki typu Semedo.

Umiejętności do jedno, ale żeby grać w Barcelonie to trzeba przede wszystkim myśleć na boisku, a to potrafi jedynie garstka piłkarzy w tej drużynie. Reszta totalnie nie kuma i m.in. stąd też mamy aż tak dużo błędów indywidualnych.

2

@macio_944 ja już tyle meczy oglądałem Desta i na palcach jednej ręki mogę policzyć udane mecze to piłkarz bardziej do jakiejś Romy czy Valenci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?